Yeni Sezon Kombin Modelleri ve Altın Takı Önerileri

Yeni Sezon Kombin Modelleri ve Altın Takı Önerileri

Sonbaharın gelmesi ile birlikte yeni elbise seçimleri başladı. Yeni elbisenizi tamamlayacak en iyi ürünlerinden biri de elbise seçiminize, kişiliğinize ve modunuza uygun bir altın takı seçimi.

Güzelliğinizi altın takılarınız ile pekiştirmek artık çok kolay. Tek yapmanız gereken doğru kombinle hedeflediğiniz görünümüne kavuşmak.

Altın Takı Kombinleri

iyah klasik bir elbiseyi kim istemez ki? Elbisenizi gündüz işte giyiyorsanız çok zincirli altın bir kolye ile kombinleyebilir, akşam dışarı çıkarken tercih ettiyseniz yüz tipinize göre küçük, orta ya da büyük boyutlarda altın halka küpeler ile kombinlemek şıklığınıza şıklık katacaktır.

Elbiseniz, zarif altın damla kolye ile mi, yoksa damla şeklinde altın küpelerle mi güzel olacak.

Eğer romantik bir gününüz ise, yazlık belden bağlamalı beyaz bir elbiseyi, kelebek ya da yonca şeklinde altın bir kolye ile düşünerek kombinleyebilirsiniz.

Sarı etek-ceket takımınıza yakışacak en uygun takılardan biri baş harfinizin yer aldığı altın kolyeler ya da çiçek desenli altın kolyelerdir.

Doğru Kombinin Önemi

Doğru bir elbiseyi, eteği, takımı, ya da günlük bir kıyafeti yanlış takı ile kullanmak hiç istemediğiniz görünümlere yol açabilir.

Kombininize uygun takıyı seçerken, o günkü modunuzu, gideceğiniz yeri, hava durumunu, gideceğiniz mekanın açık ya da kapalı olmasını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Tüm değişkenlere uygun birçok seçenek varken, klasik bir elbise ile kombinlenen doğru yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi takıların etkisi tahminlerinizin ötesine geçecektir. Sıra dışı kombinler içinse daha özgür, farklı, çok renkli altın takı tasarımlarını tercih edebilir, özgüveninize özgüven katabilirsiniz.

Bloga dön