Halka Küpeler & Kombin Önerileri

Halka Küpeler & Kombin Önerileri

Her kombine uyum sağlayan hem spor hem şık, her yaşa uygun aksesuarı soracak olsanız kesinlikle halka küpe diyebiliriz. Zarif bir halka küpe ile spora gidebilirsiniz, aynı halka küpe ile şık bir davete de gidebilirsiniz.

Her kombinin kurtarıcısı her stilin rahatlığına uyum sağlayan Halka Küpelerin birçok stiline ürünlerimizden göz atabilirsiniz.

Peki halka küpeyi neye göre seçiyorsunuz? Stilinize mi, yüz şeklinize mi uygun olmasına dikkat ediyorsunuz? Halka küpenizi nasıl seçmelisiniz, sizin için yazdık.

Halka Küpenizi Seçin

9’lı yılların aksesuarlarından olan, günümüzün de modası halka küpeler küçük orta ve büyük gibi farklı çaplarda kullanılabiliyor.

Halka küpe tercihi yapılırken yüz şekli, boy uzunluğu ve saç oldukça önemli etkenlerdir. Kimi yüz tipine küçük halka küpe yakıştırırken kimi yüz tipine büyük halkaları daha çok yakıştırıyor.

Ancak uzun bir boya ve küçük bir yüze sahipseniz büyük boy halka küpeler sizi kısa gösterebilir. Eğer zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız küçük halka küpeler daha doğru bir tercihtir. Büyük boy halka küpeler size daha spor bir görünüm kazandırabilir.

Halka Küpe Kombinlemek

Günlük kombinlerde sade halka küpeleri mutlaka atlamamalısınız! Siyah bir outfit ile halka küpe kombini mükemmel bir uyum sağlar.

Straplez ya da askılı bir elbise, üst ile topuz ya da at kuyruğu bir saç şekline en iyisi büyük halka küpelerdir! En şık duracak bu takı kombinini mutlaka aklınıza bir yere yazmalısınız.

Küçük halka küpeler daha resmi ve sade durmak istediğiniz alanlarda, büyük halka küpelerse daha spor alanlarda kullanabilirsiniz.

Hala halka küpelerimize göz atmadınız mı? Hadi kombininizi tamamlayın.

Bloga dön